Woda – Garden Pro – showspace ogrodowy

Podobno użytkownicy jacuzzi ogrodowych dzielą się na 2 grupy – takich, którzy korzystają z wanien w zimie i takich, którzy robią to w lecie. Z naszej perspektywy – obie opcje są równie dobrym powodem aby zdecydować się na minibasen, jeśli tylko lubimy relaks w wodzie.

Jacuzzi to stworzenie nowej funkcji w ogrodzie, która staje się naprawdę zrozumiała dopiero, gdy tego doświadczymy na żywo. Spotkania z bliskimi są wspaniałą integracją. W zimie doświadczenie jest zbliżone do wyjazdu na termy. Latem pomaga przetrwać upały.

Relaks na otwartej przestrzeni, we wnętrzu ogrodowym jest 100x lepszą regeneracją niż siedzenie w wannie w dusznej łazience. Wrażenia nocą, siedząc w wodzie, patrząc na rozgwieżdżone niebo, po ciężkim dniu – bezcenne.

Pokutuje przekonanie, że jest to duże zużycie energii i wody. Nieprawda. Wannę napełniamy raz, filtry doskonale ją oczyszczają, a miesięczne koszty prądu to ok. 30 zł w lecie i 60 zł w zimie. To dlatego, że jacuzzi jest doskonale izolowane od warunków zewnętrznych, gdy go nie używamy przykrywamy specjalną termiczną pokrywą. Woda czyszczona technologią ozonowania, nie ma ma uciążliwego zapachu chloru.

Jacuzzi ma też pozytywny wpływ na nasze zdrowie (SPA = Sanus Per Aquam). Redukuje stres, pomaga w kłopotach z bezsennością, obniża ciśnienie krwi, wzmaga wydzielanie endorfin i stymuluje proces uwalniania toksyn oraz wiele innych. [czytaj artykuły o na stronie sundance]

Dysze i pompy minibasenów są o wiele mocniejsze niż w typowych wannach łazienkowych z funkcją hydromasażu, co sprawia, że efekt masujący jest głęboki i niezwykle przyjemny.

Jedną z największych zalet jest to, że minibasen jest zawsze gotowy do użycia. Nie trzeba czekać na napełnienie, w każdym momencie i o każdej porze dnia i roku możemy rozebrać się i wskoczyć do wody.

[ ważne informacje dotyczące planowania jacuzzi ]

[ porady dotyczące zagłębiania jacuzzi ]

[ wytyczne dotyczące przyłącza prądu ]

[ wszystkie serie – katalog modeli ]

  • Podobno użytkownicy jacuzzi ogrodowych dzielą się na 2 grupy – takich, którzy korzystają z wanien w zimie i takich, którzy robią to w lecie. Z naszej […]